CD

.....a teď něco pro pamětníky.V roce 1998 jsme se skupinou Santa Zuzana nahráli tohle album po názvem "Frfleny" v Ostravském studiu Citron.Dnes je to asi zcela běžné, ale na tehdejší dobu to byl,alespoň v našem regionu celkem unikát, protože nám v té době bylo všem okolo 20ti let!Tehdá jsme hráli v sestavě:

 

Václav Hynčík-Basa,sbory (dnes Mash)

Martin Drábek-Kytara,sbory (Dnes bydlí v Kanadě, ale slyšel jsem že tam také hraje s nějakou partou)

Radim Šulan-Bicí,sbory(Dnes Chai)

Piko Bušek-kytara, zpěv (dnes Ukradený vjecy).

 

 

Tady bývaly k poslechu písně v mp3 ale vzhledem k úspoře místa na webu jsem je musel odstranit. Takže jsem je vložil na server ulož.to kde si je můžete pohodlně stáhnout.

Zde je odkaz: https://www.uloz.to/xsyyz6d/santa-zuzana-frfleny-rar

 

Je možné si také písně santy poslechnout přímo na Facebooku a to na stránce Santa zuzana (fanouškovská stránka) kde můžete i kliknout na "to se mi líbí" a tím podpořit Santa zuzanu.

Zde je odkaz: https://www.facebook.com/pages/Santa-Zuzana-fanou%C5%A1kovsk%C3%A1-str%C3%A1nka/152608238128039?ref=ts&fref=ts

 

Protože nás občas potkali různí lidé a ptali se jestli ještě máme nějaké CD SZ ,(důvod byl většinou ten že ho ztratil:-),tak kdyby měl někdo zájem o originální CD-Frfleny,tak mi písněte na mail a nějak se dohodnem. Máme jich ještě dost.

 

Obaly CD-Frfleny

Záznamy: 1 - 10 ze 10